מחשבות רנדומליות בעקבות “טובה ורחבה” מאת יונתן בן-עמי

אז כך קרה, והחברבוק יונתן בן-עמי פרסם ספר. לספר קוראים “טובה ורחבה” וניתן לקרוא אותו כאן.

לא מזמן הגעתי למסקנה שאין לי טעם ספרותי. אני כמו “חובב האמנות” שלא מבין בזה כלום אבל “יודע מה הוא אוהב”. ומה שהוא אוהב זה בדר”כ הדפס על קטיפה של כלבים משחקים פוקר. אני אוהבת ככה, שיש – עלילה. וגם – אם אפשר – דמויות. ושיקרה להן משהו ושאני אחבב את הדמויות ואזדהה עם מה שקרה להן. ואולי בגלל זה אני לא מצליחה לקרוא את מלכוד 22 כבר מעל ל-15 שנים. אז אני, אין לי הרבה מה להגיד על הספר המקסים הזה. אותי הוא שימח. תקראו בעצמכם ותשפטו.

ובינתיים:

זה לא פיקוס

IMG_6609

ופתאום נזכרתי ש

ומצטערת שאין לזה גרסה עם קליפ נורמלי

ואתה קראת לי שמנה?! #שבטוחהיהכבר

5 תגובות על “מחשבות רנדומליות בעקבות “טובה ורחבה” מאת יונתן בן-עמי

  1. חתול

   טוב לדעת אבל כמה הערות.
   א. השקעת הרבה עבודה בניקוד הטקסט וכדאי לתת לקוראים גרסה קריאה ומנוקדת.
   ב. אריאל מיועד לקריאה מהמחשב ולא לקריאת ספרים עם או בלי ניקוד. אני לא מומחה לגופנים אבל אני בטוח שיש גופנים שיתאימו יותר לספר (אלקטרוני או מודפס).
   ג. כדאי לתת גרסת ספר אלקטרוני לטובת בעלי קוראי ספרים כאלה (epub, mobi וכו׳).

 1. יונתן בן-עמי

  א+ב. הושקעה מחשבה רבה בבחירת הגופן, לרבות ניסויים בקריאה עם קוראים שונים וגופנים שונים. במידה והגופן לא מתאים לך, ניתן לקבל את הספר בפורמט docx, וכך תוכל לבחור את הגופן המתאים לך. לקבלת הספר בפורמט docx ניתן לפנות למייל yonatan@researches.co.il ולקבל את הספר במייל חוזר.
  ג. כמובן שכדאי. אך מכיוון שהספר מופץ באופן חופשי לגולשים והתקציב היחיד מגיע מתרומות, נעשו רק על חשבון המחבר השלבים ההכרחיים להפצת הספר, והשלבים הבאים (epub, mobi, ואולי אף גרסה קשיחה) ייושמו כשתצטברנה מספיק תרומות. לתרומות ולמעקב אחר התרומות והיעדים: http://wideland.co.il/%D7%AA%D7%A8%D7%95%D7%9E%D7%95%D7%AA/

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *